תמונה סטטית בדפים פנימיים

inside bg

וילה בגליל

21 23 24 25 26 1 11 12 14 19 17 15 18 20 4 9 8 7 5 kamin kamina

אם מזמן לא יצא לכם לבלות ביחד ולנוח, יכול להיות שעכשיו זה הזמן הנכון לחשוב על וילה בגליל, כי הגליל הוא מקום מקסים, עם אווירה טובה ופריחה נפלאה. אם אתם רוצים חופשה שתהייה בסגנון אחר ואם אתם רוצים ליהנות מאווירה שונה, אנחנו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם לפנות, כי אצלנו ב"בין חרוב לזית" תוכלו ליהנות מחוויה נפלאה של חופשה אקולוגית במקום קסום. ניתן לבחור אצלנו בין מספר אפשרויות לינה כמו:

  • - האוהל המונגולי
  • - הבית הירוק
  • - הבקשה הזוגית
  • - הבקתה המשפחתית

ובכל מקרה תוכלו ליהנות גם מכל השטח החיצוני שהכנו עבורכם אשר כולל: גינה יפה ומטופחת, בריכה אקולוגית ועוד הרבה הפתעות אחרות, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

וילה בגליל שמיישמים בה את כל עקרונות האקולוגיה

ככל שעוברות השנים המודעים לחשיבות של שמירה על הסביבה הולכת וגדלה. זו הסיבה שבגללה ניתן לראות עוד ועוד מקומות של תיירות אקולוגית, ואם עוד לא ניסיתם את זה, אתם מוזמנים בשמחה. אצלנו תוכלו ליהנות מחדרי אירוח שכל עקרונות האקולוגיה באים בהם לידי ביטוי, בין אם זה בעובדה שהחשמל מופק מהשמש ובין אם זה בגלל שאתם יכולים ליהנות מהידיעה שמי המקלחת שלכם ממוחזרים להשקיה. בנוסף לכל אלה, אנשי הצוות שלנו תמיד יקבלו אתכם במצב רוח טוב, בחיוך ובאדיבות, כך שאיתנו החופשה הקרובה שלכם תהיה חלומית. צרו עימנו קשר עוד היום ובואו להכיר את הגליל מקרוב כי אין כמו האזור הקסום הזה בישראל.