תמונה סטטית בדפים פנימיים

inside bg

אוהל מונגולי יחודי

האוהל המונגולי - היורט

אוהל מונגולי עגול, עם אנרגיה מיוחדת, בנוי בידע מסורתי עם אור מן השמים ורצפת עץ. בחלל העגול מיטה זוגית, פינת ישיבה עם קמין עצים, פינת אוכל ומיטות נוספות. בנוסף יש מטבח מצוייד המתאים לבישול ואמבטיה עם אריחים מצויירים. היורט יוצא למשטח עץ מעוגל עם שולחן עץ בצילו של עץ זית. לצידו פינת ישיבה נוספת מוקפת ירק ומוצלת עם ערסל ופינת מדורה לאוהבי הבישול באש. ביורט מוסיקה, נרות ושמנים ארומטים, סבונים טבעיים, גינת תבלין ובר יינות. היורט ממוזג.

10 1 11 12 16 15 14 13 2 3 4 5 9 8 7 6

 

אם גם אתם, כמו רבים אחרים, חולמים על חופשה מרגיעה, אחרת ושונה, דעו שהגעתם בדיוק למקום הנכון, כי אוהל מונגולי זו הבחירה האידיאלית עבורכם. אוהל מונגולי הוא אוהל שכולל חלל גדול, עגול ועם אנרגיות טובות שתרגישו בהן כבר עם כניסתכם למקום, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ושריינו לעצמכם מקום באוהל המקסים שלנו בכליל, כי לכל אחד מגיע להתפנק וליהנות מידי פעם. חופשה טובה נותנת אנרגיות נפלאות להמשיך ולחזור לשגרה, וכאשר מדברים על האופציה של האוהל המונגולי מדברים על חופשה חלומית שתמיד יהיה לכם נעים להיזכר בה.

מה מחכה באוהל המונגולי?

ראשית, כדאי לדעת שהאוהל המונגולי מתאים לעד שישה אנשים, כך שאפילו אם תחליטו שאתם רוצים להגיע עם הילדים או עם חברים, אנחנו זו הבחירה הנכונה. שנית, באוהל מחכה לכם כל מה שאתם צריכים בנופש, כמו לדוגמא:

  • - מיטה זוגית
  • - מיטות ומזרונים
  • - פינת ישיבה
  • - מטבח מצויד
  • - אמבטיה ציורית
  • - קמין עצים

בנוסף לכל אלה, כל מי שיפנה אלינו ויזמין מקום באוהל המונגולי יוכל ליהנות גם מכל מה שמחכה לו בחוץ: פינת ישיבה, גינה מטופחת, ערסל, פינת מדורה שולחן פיקניק ועוד. בנוסף לכך, תכננו את המקום כך שתמיד יהיה לכם נעים, מה שאומר שתוכלו ליהנות גם מצל, ממוזיקה טובה ואפילו מנות ושמנים ארומטים נפלאים. יש לנו במקום גם גינת תבלין ואפילו בריכה אקולוגית, כך שאתם תראו שהחופשה שלכם אצלנו תהייה מסוג אותן החופשות שאי אפשר לשכוח.

השירות שלנו והאווירה במקום

כל מי שיוצא לחופשה רוצה ליהנות לא רק מהמתקנים או מהמקום עצמו, אלא גם מהאווירה, מהיחס וממה שביניהם. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לבחור דווקא בנו, כי אנחנו מחכים לכם תמיד באנרגיות טובות ובהכנסת אורחים לבבית.