תמונה סטטית בדפים פנימיים

inside bg

צימר בגליל המערבי עם בריכה

בריכה אקולוגית

גולת הכותרת בקיץ בריכה אקולוגית טבעית כמי מעיין חיים.

מטוהרת ע"י צמחי קנה ודגיגים. חוויה מיוחדת!

הבריכה באורך 12 מ'. לצידה בריכת ילדים. הבריכה מוצלת.

 

pool (1) pool (2) pool (3) pool (4) pool (5) pool (6) pool (7) pool (8) pool (9) pool 12 pool 14 pool 15 pool 16 pool 17 pool 10 pool 11

 

צימר בגליל המערבי עם בריכה אקולוגית

אתם לא זוכרים מתי יצא לכם להיות בחופשה מדליקה במיוחד? רוצים לצאת לחופשה מיוחדת, באווירה שונה ולדעת שתחזרו עם הרבה אנרגיות מחודשות? אם כך, אנחנו המקום שאליו כדאי לכם לפנות, כי אצלנו ב"בין חרוב לזית" תוכלו ליהנות מתיירות אקולוגית ומחופשה באווירה אחרת. ראשית, כדאי שתדעו שאצלנו יש מספר אפשרויות לינה שביניהן תוכלו לבחור, כמו לדוגמא:

  1. הבקתה המשפחתית
  2. הבקתה הזוגית
  3. האוהל המונגולי
  4. הבית הירוק

בכל אחת מהאופציות האלה מחכה לכם אירוח מכל הלב, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתמיד תרגישו בנוח וכי תיהנו מכל החוויה שמחכה לכם אצלנו.

הבריכה המפנקת

גולת הכותרת של האירוח בבין חרוב לזית בקיץ, זו בריכת השחייה האקולוגית הנפלאה שמחכה לכם אצלנו. הבריכה האקולוגית שלנו היא כמי מעיין חיים והיא מטוהרת על ידי צמחי קנה ודגיגים, מה שאומר שחווית הרחצה כאן מיוחדת במינה כמו בטבע. האורך שלה הוא 12 מטרים ולצידה יש גם בריכת ילדים, ובנוסף לכל אלה, המקום מוצלל כך שתוכלו ליהנות משהות בבריכה ובסביבתה במשך כל היום.

מארחים אתכם מכל הלב

בשנים האחרונות ניתן לראות עוד ועוד מקומות שמציעים אירוח אקולוגי, בין אם מדובר על אזור הצפון ובין אם מדובר על אזור דרום הארץ. עם זאת, לא בכל מקום יחכה לכם אירוח מכל הלב והנשמה, אצלנו זה בהחלט חלק ממה שתוכלו ליהנות ממנו. אתם מוזמנים להתקשר אלינו בכל עת ולהגיע בכל עונות השנה, כי בכל עונה האווירה אצלנו אחרת, שונה ומיוחדת. נשמח לקבל את פניכם תמיד עם חיוך מאיר פנים ואתם תראו שאחרי כל נופש אצלנו מייד תרצו לתכנן את החופשה הבאה במקום.