תמונה סטטית בדפים פנימיים (en)

inside bg

אוהל מונגולי יחודי

האוהל המונגולי - היורט

 

10 1 11 12 16 15 14 13 2 3 4 5 9 8 7 6

 A round Mongolian tent with special energy, built in a traditional knowledge with skylight and a wooden floor. Inside are a double bed, a seating corner with a wood stove, a dining table and more beds. The kitchen is equipped for cooking and there is a beautiful bathroom with a bath. Outside the yurt there is a round wooden deck with a dining table in the shade of an olive tree. By the herb garden in the shade there is a hammock to relax in and a fire pit for those who like to cook on fire. In the yurt there are candles, aromatic oils, natural homemade soaps, music and a wine bar.

אם גם אתם, כמו רבים אחרים, חולמים על חופשה מרגיעה, אחרת ושונה, דעו שהגעתם בדיוק למקום הנכון, כי אוהל מונגולי זו הבחירה האידיאלית עבורכם. אוהל מונגולי הוא אוהל שכולל חלל גדול, עגול ועם אנרגיות טובות שתרגישו בהן כבר עם כניסתכם למקום, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום ושריינו לעצמכם מקום באוהל המקסים שלנו בכליל, כי לכל אחד מגיע להתפנק וליהנות מידי פעם. חופשה טובה נותנת אנרגיות נפלאות להמשיך ולחזור לשגרה, וכאשר מדברים על האופציה של האוהל המונגולי מדברים על חופשה חלומית שתמיד יהיה לכם נעים להיזכר בה.

מה מחכה באוהל המונגולי?

ראשית, כדאי לדעת שהאוהל המונגולי מתאים לעד שישה אנשים, כך שאפילו אם תחליטו שאתם רוצים להגיע עם הילדים או עם חברים, אנחנו זו הבחירה הנכונה. שנית, באוהל מחכה לכם כל מה שאתם צריכים בנופש, כמו לדוגמא:

  • - מיטה זוגית
  • - מיטות נוספות
  • - פינת ישיבה
  • - מטבח מצויד
  • - מקלחות ושירותים בצריפון צמוד

בנוסף לכל אלה, כל מי שיפנה אלינו ויזמין מקום באוהל המונגולי יוכל ליהנות גם מכל מה שמחכה לו בחוץ: פינת ישיבה, גינה מטופחת, ערבל, שולחן פיקניק ועוד. בנוסף לכך, תכננו את המקום כך שתמיד יהיה לכם נעים, מה שאומר שתוכלו ליהנות גם מצל, ממוזיקה טובה ואפילו מנות ושמנים ארומטים נפלאים. יש לנו במקום גם גינת תבלין ואפילו בריכה אקולוגית, כך שאתם תראו שהחופשה שלכם אצלנו תהייה מסוג אותן החופשות שאי אפשר לשכוח.

השירות שלנו והאווירה במקום

כל מי שיוצא לחופשה רוצה ליהנות לא רק מהמתקנים או מהמקום עצמו, אלא גם מהאווירה, מהיחס וממה שביניהם. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לבחור דווקא בנו, כי אנחנו מחכים לכם תמיד באנרגיות טובות ובהכנסת אורחים לבבית.